Handige adressen

  • scriba - H. Bondt
    scriba@assenzuid.nl
  • ds. J.H. Soepenberg
    Huygensstraat 37
    9402 NL Assen
    tel: 0592-308336
    jhsoepenberg@solcon.nl
  • Kerkbode Secretariaat - M.Tigelaar
    Sperwerstraat 42
    9404 BR Assen
    kerkbode@assenzuid.nl
  • Koster - J. Sterken
    tel: 0592-310260
    koster@assen-z.gkv.nl
  • Kerkelijk Bureau - J. Sterken
    Oude Molenstraat 20
    9401 DC Assen
    tel: 0592-310260
    kerkelijkbureau@assenzuid.nl
  • De Kandelaar
    Oude Molenstraat 20
    9401 DC Assen
    tel: 0592 - 310260
  • Webredactie
    webredactie@assenzuid.nl
  • Beam Team
    teamkandelaar@gmail.com
  • Scriba 2 - mededelingen / agenda
    scriba2@assenzuid.nl

Dienstgroepen

  • Dienstgroep Pastoraat, Vorming en Toerusting
    pastoraat@assenzuid.nl
  • Dienstgroep Diaconaat
    tel: 0592 311750
    bernhardklok@home.nl
  • ACZie
    aczie@hotmail.com
  • Autovervoer Zondag
    tel: 0592 370 395
  • Gemeenteweekend
    tel: 0592 269 609
    emkevanpijkeren@gmail.com
  • Welkom Bezoekgroep
    tel: 0592 245
    hcveenstra@home.nl
  • Gavenbank
    gavenbank@assenzuid.nl
  • Jeugd van vroeger
    tel: 0592 310 302
    gerdachbreukelaar@ziggo.nl
  • Dienstgroep Erediensten
  • Preekvoorziening
    tel: 0592 460 016
    geertje.bolt@gmail.com
  • Dienstgroep Jeugd
    tel: 0592 353 542
    arjan@vakwinkel.nl
  • Dienstgroep Missionaire Gemeente
    tel: 0592 371 099
    dmg.assenzuid.2014@gmail.com
  • Dienstgroep Algemene Zaken
    tel: 0592 373 392
    henk.v.luit@gmail.com
  • The Lighthouse
    Oude Molenstraat 20
    9401 DC Assen
    tel: 06 81 45 44 44
    thelighthouseassen@gmail.com
  • Youth Travel Assen
    tel: 06 13 83 56 23
    youthtravelassen@gmail.com

Kennis maken

We vinden het fijn als je verder met ons wilt kennis maken. Het is mogelijk om een gesprek aan te vragen met een predikant of ouderling. Vul hieronder je gegevens in, dan nemen wij contact met je op.